• محصول
ارم طب نور
۱۳۹۳/۴/۲

تولید اَبَرعسلی با قدرت درمان زخم و عفونت

محققان انگلیسی موفق به کشف قدرت اعجاب انگیز اَبَرعسلی شده‌اند که قادر به درمان زخم و از بین بردن عفونت بدون آسیب زدن به بافت بدن است. عسل به عنوان یک ماده طبیعی با قدرت درمانی فوق العاده از هزاران سال قبل برای درمان زخم ها مورد استفاده قرار می‌گرفت.
مواد مختلفی برای از بین بردن باکتری و عفونت مورد استفاده قرار می‌گیرند که کمکی به بهبود بافت نمی‌کنند؛اما عسل یک ماده کاملا طبیعی است که در عین از بین بردن باکتری، هیچ آسیبی به بافت سالم وارد نمی‌کند.
محققان در مزرعه‌ای ارگانیک در شیلی موفق به تولید اَبَر عسلی به نام "surgihoney" شده‌اند که از قدرتی اعجاب انگیز در درمان زخم ها و از بین بردن عفونت برخوردار است. نوع جدید عسل که با روش مهندسی زیستی تولید شده است، در مدت یک سال بر روی کودکان،تازهمادران، بیماران مبتلا به سرطان و سالمندان در بیمارستان های آن منطقه مورد آزمایش قرار گرفت.
زخم ها و جراحاتی از جمله زخم های آلوده به عفونت باکتریایی استافیلوکوک اورئوس مقاوم به متی سیلین به ویژه در تازهمادرانی که تحت عمل سزارین قرار گرفته بودند، با کمک این عسل بهبود پیدا کردند.همچنین اثر التیام بخشی اَبَرعسل در درمان زخم های سربازان بازگشته از افغانستان، درمان آکنه، حفاظت از پوست بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی به اثبات رسید.
همچنین این ابرعسل با قدرت از بین بردن باکتری و عفونت های قارچی و انگلی می تواند انقلابی در درمان زخم ها ایجاد کند.
 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.نام: *
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:*
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.
بازگشت به دیابت در زنان